O nás

 Turning wind into joy!

Naši první loď, legendární Elan 331 – Irena, jsme zakotvili v Maríně Punat v roce 2000.

Základní činností firmy je pronájem plachetnic a charter management. Díky kvalitnímu zákaznickému servisu jsme postupně krok za krokem budovali naši pozici na rozrůstajícím se chorvatském charter trhu.


Dnes Garant zaujímá pozici lídra na severním Jadranu. Do naší flotily patří 5 katamarány, starší i nové plachetnice v rozmezí 30-50 stop, které jsou cenově dostupné všem našim zákazníkům.

Obzvláště jsme pyšní na účinný a rychlý servis, profesionální a milý přístup k zákazníkům, díky kterému se naši klienti každoročně vracejí. Velký výběr, jednoduchá a rychlá rezervace a extra péče, kterou věnujeme každému hostu, jsou pouze některými z našich předností.


Náš úkol končí teprve ve chvíli, kdy šťastní a spokojení klienti stráví svoji dovolenou na perfektně fungující lodi a přemýšlejí, že by i svoji příští dovolenou strávili opět s námi.


A tady vše začíná znovu….

This website stores cookies on your computer. We use this information in order to improve and customize your browsing experience and for analytics and metrics about our visitors both on this website and other media. To find out more about the cookies we use, see our Privacy Policy.

ACCEPT DECLINE