Marina Punat & Parkování

Marina Punat – parkování
Marina Punat
Punat, výchozí bod pro téměř všechny výlety na pobřeží Jaderského moře na plachetnici nebo s motorovým člunem.

Najdete zde fantastické ostrovy a zátoky, kde je možno ukotvit a užít si každou minutu vaší dovolené.
Marina Punat na ostrově Krk se nachází na severu Chorvatska a snadno se sem dostanete autem přes Rijeku.

Tento pohodlný přístup je dalším důvodem, proč naši hosté v oblasti charterových služeb rádi začínají své prázdninové dobrodružství zde. Nejvíce jsou výletní trasy směřovány na ostrov Rab a Velký nebo Malý Lošinj. Mnoho menších ostrovů vám nabízí ukotvit a zastavit se na úžasnou večeři.

Více informací: www.marina-punat.hr/enParking

Marina Punat - ParkingLístek, který získáte u vjezdu do Mariny vám umožní 1 hodinu parkování zdarma, pokud potřebujete nechat svá zavazadla na lodi. Poté je vám účtováno parkovné podle oficiálního ceníku.

Auta, motorky a přívěsy:
1h = 3,00 EUR
1 den = 15,00 EUR
Dodávky, karavany, obytné přívěsy:
1h –  3,5 EUR
1 den – 50 EUR

Upozorňujeme, že parkoviště je zpoplatněno společností Marina Punat. Lístek  vám umožní opoustit Marinu na nákupy a nebo vrátit se během týdne.

Na recepci v Marině Punat je možno platit eury, je zde také směnárna, na rozdíl od jinýh společností, kde platba kunami je jedinou možností.

This website stores cookies on your computer. We use this information in order to improve and customize your browsing experience and for analytics and metrics about our visitors both on this website and other media. To find out more about the cookies we use, see our Privacy Policy.

ACCEPT DECLINE